Preskočiť na hlavný obsah
SK

Doména gov.sk je oficiálna

Toto je oficiálna webová stránka orgánu verejnej moci Slovenskej republiky. Oficiálne stránky využívajú najmä doménu gov.sk. Odkazy na jednotlivé webové sídla orgánov verejnej moci nájdete na tomto odkaze.

Táto stránka je zabezpečená

Buďte pozorní a vždy sa uistite, že zdieľate informácie iba cez zabezpečenú webovú stránku verejnej správy SR. Zabezpečená stránka vždy začína https:// pred názvom domény webového sídla.

Firma

Ministerstvo investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie Slovenskej republiky  v spolupráci s Nadáciou Pontis 10. apríla 2018 udelil Cenu za príspevok k napĺňaniu Cieľov udržateľného rozvoja za rok 2017. V rámci ocenení Via Bona Slovakia, ktoré už od roku 1998 udeľuje Nadácia Pontis firmám za zodpovedné podnikanie, sa táto cena objavila po prvý raz, a to ako špeciálna cena. Podmienkou bolo presadzovanie niektorého zo 17 cieľov udržateľného rozvoja, resp. príspevok k ich napĺňaniu prostredníctvom svojich projektov a riešení.

Cenu získala spoločnosť Tesco Stores za boj proti plytvaniu potravinami (Zodpovedná spotreba a výroba – cieľ č. 12). Čestné uznanie dostala spoločnosť PURE JUNK DESIGN, ktorá vytvára svoje produkty zo 75 % z odpadového materiálu a z 25 % z recyklovateľných materiálov.

Ocenenia Via Bona Slovakia 2017

Odovzdávanie ocenenia Via Bona Slovakia v roku 2017

Cenu za príspevok k napĺňaniu Cieľov udržateľného rozvoja za rok 2017 odovzdala riaditeľka Sandra Salamonová v zastúpení generálnej riaditeľky SRIN Aleny Sabelovej.