Preskočiť na hlavný obsah
SK

Doména gov.sk je oficiálna

Toto je oficiálna webová stránka orgánu verejnej moci Slovenskej republiky. Oficiálne stránky využívajú najmä doménu gov.sk. Odkazy na jednotlivé webové sídla orgánov verejnej moci nájdete na tomto odkaze.

Táto stránka je zabezpečená

Buďte pozorní a vždy sa uistite, že zdieľate informácie iba cez zabezpečenú webovú stránku verejnej správy SR. Zabezpečená stránka vždy začína https:// pred názvom domény webového sídla.

Kariéra

Ministerstvo investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie SR hľadá nových kolegov/ kolegyne na voľné pracovné miesta v týchto oblastiach:

Plán obnovy a odolnosti

Plán obnovy

Projektovo-analytický manažment

Projektovo-analytický manažment

Informatizácia

Informatizácia

Investície

Investície

Regionálny rozvoj

Regionálny rozvoj

Fondy EÚ a iné finančné mechanizmy

Fondy EÚ a iné finančné mechanizmy

Back office

Back office

Kancelária ministra

Kancelária ministra

 

Jednotlivé voľné pozície nájdete po kliknutí na profesijné oblasti nachádzajúce sa vo vedľajšej navigácii na stránke vľavo.

 

Súhlas so spracúvaním osobných údajov pri reakcii na voľné pracovné pozície ponúkané MIRRI.

Zaslaním CV udeľujem organizácii Ministerstvo investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie SR (MIRRI SR) súhlas so spracúvaním mojich osobných údajov uvedených v životopise podľa § 11 zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a čl. 6 písm. a) Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES o ochrane osobných údajov na účel uloženia osobných údajov v databáze uchádzačov o zamestnanie MIRRI SR a prípadné kontaktovanie za účelom osobného pohovoru. Súhlas udeľujem odo dňa prijatia žiadosti na dobu 6 mesiacov. 

Všetky údaje, ktoré som uviedol/uviedla vo svojom životopise, som poskytol/poskytla dobrovoľne a sú pravdivé. 

Tento súhlas je možné kedykoľvek odvolať, a to aj na e-mailovej adrese: osobnyurad@mirri.gov.sk. V prípade otázok ohľadne spracúvania osobných údajov nás môžete kontaktovať prostredníctvom zodpovednej osoby na e-mailovej adrese: dpo@mirri.gov.sk.“