Preskočiť na hlavný obsah
SK

Doména gov.sk je oficiálna

Toto je oficiálna webová stránka orgánu verejnej moci Slovenskej republiky. Oficiálne stránky využívajú najmä doménu gov.sk. Odkazy na jednotlivé webové sídla orgánov verejnej moci nájdete na tomto odkaze.

Táto stránka je zabezpečená

Buďte pozorní a vždy sa uistite, že zdieľate informácie iba cez zabezpečenú webovú stránku verejnej správy SR. Zabezpečená stránka vždy začína https:// pred názvom domény webového sídla.

Nová výzva na predkladanie žiadostí o NFP v rámci programu Interreg Maďarsko – Slovensko je zverejnená

Ministerstvo investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie Slovenskej republiky (MIRRI SR) ako Národný orgán v mene Riadiaceho orgánu Ministerstva zahraničných vecí a obchodu Maďarskej republiky pre program cezhraničnej spolupráce Interreg Maďarsko – Slovensko Vám chce dať do povedomia vyhlásenú výzvu.

Výzva sa zameriava na: 2.4.2: Komplexný rozvoj turistických destinácií

Výzva je otvorená od 1.júla 2024 do 20.decembra 2024, 15:00 hod.. Žiadosti v rámci výzvy je potrebné predložiť v anglickom jazyku online prostredníctvom modulu pre podávanie žiadostí „Interreg+ systému“.

 

Informačný deň pre potenciálnych žiadateľov

V rámci programu Interreg HU-SK organizujeme dňa 11.júla 2024 v Dudinciach informačný deň zameraný na vyhlásenú výzvu. Registrovať sa je možné do 08.júla 2024, 11:59 hod. prostredníctvom nasledujúceho linku.

 

Viac informácií o vyhlásenej výzve a informačnom dni nájdete TU.