Preskočiť na hlavný obsah
SK

Doména gov.sk je oficiálna

Toto je oficiálna webová stránka orgánu verejnej moci Slovenskej republiky. Oficiálne stránky využívajú najmä doménu gov.sk. Odkazy na jednotlivé webové sídla orgánov verejnej moci nájdete na tomto odkaze.

Táto stránka je zabezpečená

Buďte pozorní a vždy sa uistite, že zdieľate informácie iba cez zabezpečenú webovú stránku verejnej správy SR. Zabezpečená stránka vždy začína https:// pred názvom domény webového sídla.

Konferencia k politike súdržnosti už tento týždeň

Vo štvrtok, 15.9.2016 sa v našom hlavnom meste uskutoční konferencia o výkonnosti a budúcnosti eurofondov. Koná sa v čase ex post hodnotenia programového obdobia 2007 – 2013 a zároveň v čase získavania prvých implementačných skúseností z programového obdobia 2014 – 2020 a tak poskytuje príležitosť zhodnotiť výkonnosť a výsledkovú orientáciu politiky súdržnosti EÚ.

Dôležitosť tohto podujatia potvrdzuje aj účasť samotnej európskej komisárky pre regionálnu politiku Coriny Cretu. V rámci programu odznejú príspevky zástupcov Európskeho parlamentu, Európskej komisie, Európskeho dvora audítorov, OECD, ale i predstaviteľov štátnej správy a regionálnej samosprávy viacerých členských krajín EÚ.

Tlačová beseda ku konferencii pod názvom „Dôkazy z minulosti, súčasné skúsenosti a perspektíva budúcnosti“ sa bude konať vo štvrtok, 15. septembra 2016 o 10:30 v hoteli Crowne Plaza v Bratislave.

Konferenciu bude možné sledovať aj prostredníctvom live prenosu.