Preskočiť na hlavný obsah
SK

Doména gov.sk je oficiálna

Toto je oficiálna webová stránka orgánu verejnej moci Slovenskej republiky. Oficiálne stránky využívajú najmä doménu gov.sk. Odkazy na jednotlivé webové sídla orgánov verejnej moci nájdete na tomto odkaze.

Táto stránka je zabezpečená

Buďte pozorní a vždy sa uistite, že zdieľate informácie iba cez zabezpečenú webovú stránku verejnej správy SR. Zabezpečená stránka vždy začína https:// pred názvom domény webového sídla.

Tragická smrť bývalého štátneho tajomníka Dušana Veliča nás hlboko zasiahla

S hlbokým zármutkom sme pred chvíľou prijali správu, že dnes pri dopravnej nehode v Bratislave tragicky zahynul bývalý štátny tajomník pre regionálny rozvoj, profesor Dušan Velič. Dušana Veliča sme si vážili ako kolegu a človeka pre jeho odbornosť a zanietenosť. Po vyše dvojročnej misii vo funkcii štátneho tajomníka nášho ministerstva zanechal za sebou kus práce v presadzovaní nových a férových pravidiel regionálneho rozvoja. Bol to výborný kolega, priateľ, odborník, profesionál, ktorý si svojím ľudským prístupom vedel získať srdcia a vždy hľadal cesty, ako povzbudiť a prispieť k vyriešeniu aj tých najzložitejších problémov.

„Rodine profesora Dušana Veliča, priateľom a pozostalým vyjadrujem svoju úprimnú sústrasť. Česť jeho pamiatke,“ uviedol minister Peter Balík.