Preskočiť na hlavný obsah
SK

Doména gov.sk je oficiálna

Toto je oficiálna webová stránka orgánu verejnej moci Slovenskej republiky. Oficiálne stránky využívajú najmä doménu gov.sk. Odkazy na jednotlivé webové sídla orgánov verejnej moci nájdete na tomto odkaze.

Táto stránka je zabezpečená

Buďte pozorní a vždy sa uistite, že zdieľate informácie iba cez zabezpečenú webovú stránku verejnej správy SR. Zabezpečená stránka vždy začína https:// pred názvom domény webového sídla.

Novým štátnym tajomníkom MIRRI SR pre informatizáciu je Ivan Ivančin

Vláda na návrh ministra investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie Richarda Rašiho vymenovala nového štátneho tajomníka pre oblasť informatizácie. Stal sa ním Ivan Ivančin.

Nový štátny tajomník MIRRI SR má dlhoročné odborné skúsenosti v IT oblasti a v implementácii operačných programov. Po skončení štúdia na Fakulte elektrotechniky a informatiky na Slovenskej technickej univerzite v Bratislave pracoval ako IT developer. Ako projektový manažér viedol tímy IT analytikov, programátorov a IT špecialistov v rámci troch krajín a skúsenosti naberal aj na pozícii divízneho riaditeľa zodpovedného za realizáciu a dodávku IKT projektov.

Počas uplynulých rokov pôsobil ako IT konzultant a projektový manažér pre Národné centrum zdravotníckych informácií, Úrad pre reguláciu sieťových odvetví, Generálnu prokuratúru, Úrad pre reguláciu elektronických komunikácií a poštových služieb či viaceré rezorty. Zastrešoval IT projekty súvisiace s digitalizáciou a zvyšovaním úrovne kyberbezpečnosti.