Preskočiť na hlavný obsah
SK

Doména gov.sk je oficiálna

Toto je oficiálna webová stránka orgánu verejnej moci Slovenskej republiky. Oficiálne stránky využívajú najmä doménu gov.sk. Odkazy na jednotlivé webové sídla orgánov verejnej moci nájdete na tomto odkaze.

Táto stránka je zabezpečená

Buďte pozorní a vždy sa uistite, že zdieľate informácie iba cez zabezpečenú webovú stránku verejnej správy SR. Zabezpečená stránka vždy začína https:// pred názvom domény webového sídla.

MIRRI SR hľadá novú budovu pre svoje sídlo – ponuky je možné posielať do 25. júna

Ministerstvo investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie SR vyhlasuje zákazku podľa § 1 ods. 2 písm. c) zákona č. 343/2015 Z.z. o verejnom obstarávaní na predmet „Zabezpečenie prenájmu priestorov pre zamestnancov Ministerstva investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie SR (MIRRI SR) a Národnú agentúru pre sieťové a elektronické služby (NASES)“. Účelom zákazky je nájsť vhodné priestory pre MIRRI SR a NASES, pričom predpokladaný dátum začatia sťahovania do nových priestorov je na jar 2022. Lehota na predkladanie ponúk je stanovená do 25.06.2021 do 15:00 hod.

Kompletné znenie výzvy na predkladanie ponúk, vrátene príloh sú zverejnené  na webovom sídle verejného obstarávateľa: www.mirri.gov.sk/ministerstvo/profil-verejneho-obstaravatela-na-webovom-sidle-uvo/vyzvy-k-zakazkam-na-ktore-sa-nevztahuje-posobnost-zakona-o-verejnom-obstaravani/