Preskočiť na hlavný obsah
SK

Doména gov.sk je oficiálna

Toto je oficiálna webová stránka orgánu verejnej moci Slovenskej republiky. Oficiálne stránky využívajú najmä doménu gov.sk. Odkazy na jednotlivé webové sídla orgánov verejnej moci nájdete na tomto odkaze.

Táto stránka je zabezpečená

Buďte pozorní a vždy sa uistite, že zdieľate informácie iba cez zabezpečenú webovú stránku verejnej správy SR. Zabezpečená stránka vždy začína https:// pred názvom domény webového sídla.

Informatizácia

Hľadáme kolegov/kolegyne na tieto pozície:

Biznis analytik junior

Lokalita: Bratislava Plat: 1900

Biznis analytik senior

Lokalita: Bratislava Plat: 2200

Produktový manažér

Lokalita: Plat: od 2500 EUR / Výsledná mzda je konkurencieschopná súkromnému sektoru a bude sa odvíjať od skúseností a odborných znalostí uchádzača.

CX/UX Špecialista

Lokalita: Bratislava Plat: Od 2 000 EUR brutto/ Výsledná mzda je konkurencieschopná súkromnému sektoru a bude sa odvíjať od skúseností a odborných znalostí uchádzača.

Projektový koordinátor

Lokalita: Bratislava Plat: Od 1.300 EUR brutto/Výsledná mzda bude predmetom osobného rozhovoru a bude sa odvíjať od skúseností a odborných znalostí uchádzača.

IT architekt

Lokalita: Bratislava Plat: Od 3 500 EUR brutto/ Výsledná mzda je konkurencieschopná súkromnému sektoru a bude sa odvíjať od skúseností a odborných znalostí uchádzača.

Vedúci oddelenia dátovej kancelárie

Lokalita: Bratislava Plat: 3000