Preskočiť na hlavný obsah
SK

Doména gov.sk je oficiálna

Toto je oficiálna webová stránka orgánu verejnej moci Slovenskej republiky. Oficiálne stránky využívajú najmä doménu gov.sk. Odkazy na jednotlivé webové sídla orgánov verejnej moci nájdete na tomto odkaze.

Táto stránka je zabezpečená

Buďte pozorní a vždy sa uistite, že zdieľate informácie iba cez zabezpečenú webovú stránku verejnej správy SR. Zabezpečená stránka vždy začína https:// pred názvom domény webového sídla.

Vyhlásenie Ministerstva investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie SR k obnoveniu služieb EZZK

Problém so sieťovým pripojením k serverom systému Centrálnej evidencie záznamov zaručenej konverzie (EZZK) bol dnes úspešne vyriešený. Služby zaručenej konverzie sú od 16:00 opäť dostupné a plne funkčné.

Ak by ste aj napriek tomu zažívali akékoľvek problémy so službami zaručenej konverzie, neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom nášho e-mailu ezzk@mirri.gov.sk. Naša podporná skupina je pripravená poskytnúť vám nevyhnutnú pomoc a podporu.

Chceme sa vám poďakovať za vašu trpezlivosť počas tohto obdobia. Mrzia nás akékoľvek nepríjemnosti, ktoré tento výpadok mohol spôsobiť, a chceme sa vám za to ospravedlniť.