Preskočiť na hlavný obsah
SK

Doména gov.sk je oficiálna

Toto je oficiálna webová stránka orgánu verejnej moci Slovenskej republiky. Oficiálne stránky využívajú najmä doménu gov.sk. Odkazy na jednotlivé webové sídla orgánov verejnej moci nájdete na tomto odkaze.

Táto stránka je zabezpečená

Buďte pozorní a vždy sa uistite, že zdieľate informácie iba cez zabezpečenú webovú stránku verejnej správy SR. Zabezpečená stránka vždy začína https:// pred názvom domény webového sídla.

Zaujíma nás váš názor: Predstavujeme podobu dvoch životných situácií

Projekt z Plánu obnovy a odolnosti s názvom Budovanie eGovernment riešení prioritných životných situácií sa dostal do svojej ďalšej fázy. Jeho cieľom je umožniť občanom a podnikateľom, aby rýchlo a jednoducho administratívne vyriešili životné situácie v jednotnom digitálnom ekosystéme. Hneď v úvode bolo vybraných 16 prioritných životných situácií a radi by sme vám predstavili prvú víziu pre dve z nich – Strata a hľadanie zamestnaniaKúpa nehnuteľnosti na bývanie.

Pri vytváraní tejto vízie budúceho stavu sme kládli dôraz na to, aby štát pri riešení požiadaviek občanov čo najviac zjednodušil elektronickú komunikáciu, bol proaktívny a zabezpečoval kvalitné a prehľadné elektronické služby.

Vlastníkom tohto projektu je Ministerstvo investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie, ale neustále úzko spolupracujeme aj s dotknutými OVM tak, aby sme vo vzájomnej kooperácii navrhované zmeny aj úspešne naplnili.

Dôležitá je pre nás spätná väzba od používateľov a aj od odbornej verejnosti, preto budeme radi, keď sa s nami podelíte o svoj pohľad na tieto dva návrhy.

Tešíme sa na váš názor:  zivotnesituacie@mirri.gov.sk

Prezentácia – Mockup: Životné situácie

Prezentácia – Mockup: Kúpa nehnuteľnosti na bývanie

Prezentácia – Mockup: Strata a hľadanie zamestnania