Preskočiť na hlavný obsah
SK

Doména gov.sk je oficiálna

Toto je oficiálna webová stránka orgánu verejnej moci Slovenskej republiky. Oficiálne stránky využívajú najmä doménu gov.sk. Odkazy na jednotlivé webové sídla orgánov verejnej moci nájdete na tomto odkaze.

Táto stránka je zabezpečená

Buďte pozorní a vždy sa uistite, že zdieľate informácie iba cez zabezpečenú webovú stránku verejnej správy SR. Zabezpečená stránka vždy začína https:// pred názvom domény webového sídla.

NASES

Národná agentúra pre sieťové a elektronické služby (NASES) je príspevkovou organizáciou Ministerstva investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie SR. Jej hlavnou úlohou je plnenie odborných úloh v oblasti informatizácie spoločnosti.

Agentúra sa špecializuje na prevádzku a rozvoj vládnej dátovej siete GOVNET a služieb Ústredného portálu verejnej správy (slovensko.sk).

NASES plní tiež konzultačnú, sprostredkovateľskú a školiacu činnosť v oblasti informatiky a inžiniersko-projektovú činnosť v oblasti informačných sietí a elektronických komunikačných služieb.

Prostredníctvom svojich aktivít podporuje rozvoj a rozširovanie služieb eGovernmentu na Slovensku s cieľom zjednodušiť kontakt občanov, podnikateľov a verejnej sféry s úradmi,  a prispieť tak k efektívnejšiemu výkonu verejnej správy.

Kontaktwww.nases.gov.sk/kontakt