Preskočiť na hlavný obsah
SK

Doména gov.sk je oficiálna

Toto je oficiálna webová stránka orgánu verejnej moci Slovenskej republiky. Oficiálne stránky využívajú najmä doménu gov.sk. Odkazy na jednotlivé webové sídla orgánov verejnej moci nájdete na tomto odkaze.

Táto stránka je zabezpečená

Buďte pozorní a vždy sa uistite, že zdieľate informácie iba cez zabezpečenú webovú stránku verejnej správy SR. Zabezpečená stránka vždy začína https:// pred názvom domény webového sídla.

  Schémy štátnej pomoci

  Schéma štátnej pomoci z prostriedkov Plánu obnovy a odolnosti Slovenskej republiky na podporu výskumu a vývoja v oblasti digitálnej transformácie Slovenska v znení dodatku č. 1 (PDF, 888.42 KB)
  Dodatok č.1 k Schéme štátnej pomoci z prostriedkov Plánu obnovy a odolnosti Slovenskej republiky na podporu výskumu a vývoja v oblasti digitálnej transformácie Slovenska (PDF, 735.16 KB)
  Schéma minimálnej pomoci na podporu digitálnej transformácie Slovenska z prostriedkov Plánu obnovy a odolnosti Slovenskej republiky (PDF, 655.77 KB)
  Schéma štátnej pomoci z prostriedkov Plánu obnovy a odolnosti Slovenskej republiky na podporu zapájania slovenských predkladateľov v rámci priamo riadených programov Európskej únie v znení dodatku č. 1 (PDF, 941.1 KB)
  Dodatok č. 1 k Schéme štátnej pomoci z prostriedkov Plánu obnovy a odolnosti Slovenskej republiky na podporu zapájania slovenských predkladateľov v rámci priamo riadených programov Európskej únie (SA.103970) (PDF, 518.17 KB)
  Schéma DM - 1/2023 - Schéma minimálnej pomoci z prostriedkov Plánu obnovy a odolnosti Slovenskej republiky na podporu zlepšovania digitálnych zručností seniorov a znevýhodnených osôb a distribúcie Senior tabletov (PDF, 972.02 KB)
  Archív – Schémy štátnej pomoci