Preskočiť na hlavný obsah
SK

Doména gov.sk je oficiálna

Toto je oficiálna webová stránka orgánu verejnej moci Slovenskej republiky. Oficiálne stránky využívajú najmä doménu gov.sk. Odkazy na jednotlivé webové sídla orgánov verejnej moci nájdete na tomto odkaze.

Táto stránka je zabezpečená

Buďte pozorní a vždy sa uistite, že zdieľate informácie iba cez zabezpečenú webovú stránku verejnej správy SR. Zabezpečená stránka vždy začína https:// pred názvom domény webového sídla.

  Usmernenia

  Usmernenie č. 1/2024 (PDF, 818 kB) k procesu obstarávania pre projekt financovaný z Plánu obnovy a odolnosti SR v gescii Ministerstva investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie SR, ktoré je určené pre podporu projektu, ktorý je súčasťou významného projektu spoločného európskeho záujmu (IPCEI) v oblasti mikroelektroniky financované z Plánu obnovy a odolnosti SR v rámci Investície č. 4: Podpora projektov zameraných na vývoj a aplikáciu špičkových digitálnych technológií.

  Účinnosť usmernenia je 04.04.2024


  Usmernenie č. 1/2023 (PDF, 640 kB) k riadeniu Aktivít Projektu na Budovanie životných situácií a na Vytvorenie kapacít pre implementáciu životných situácií v rámci Investície č. 1: Lepšie služby pre občanov a podnikateľov

  Príloha č. 1 – Vzor Produktový zoznam požiadaviek (XLSX, 112 kB)

  Príloha č. 2 – Vzor Plán práce projektového tímu (XLSX, 104 kB)

  Účinnosť usmernenia je 22.09.2023