Preskočiť na hlavný obsah
SK

Doména gov.sk je oficiálna

Toto je oficiálna webová stránka orgánu verejnej moci Slovenskej republiky. Oficiálne stránky využívajú najmä doménu gov.sk. Odkazy na jednotlivé webové sídla orgánov verejnej moci nájdete na tomto odkaze.

Táto stránka je zabezpečená

Buďte pozorní a vždy sa uistite, že zdieľate informácie iba cez zabezpečenú webovú stránku verejnej správy SR. Zabezpečená stránka vždy začína https:// pred názvom domény webového sídla.

  Informácia k workshopu

  Workshop k vyhlásenej výzve z Plánu obnovy a odolnosti SR – „Granty so zjednodušenou administratívou („Fast grants“) – Hackathony„, na ktorom Vám budú prezentované bližšie informácie k poskytnutiu prostriedkov mechanizmu, sa uskutoční online formou prostredníctvom platformy Teams v nasledovných termínoch:

  • 14.3.2024 o 14:00 hod.
  • 15.3.2024 o 10:00 hod.

  V rámci workshopov budú na Vaše prípadné otázky odpovedať zástupcovia Ministerstva investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie SR. Súčasne Vám budú predstavené príklady dobrej praxe už zrealizovaných hackathonov miest Bratislava a Prešov. V prípade ak uvažujete o zapojení sa do ďalšieho kola, ktoré sa uzatvára už 5. apríla 2024, si nenechajte ujsť príležitosť sa opýtať na výhody a prínosy zapojenia sa do výzvy a to priamo vašich kolegov zo samosprávy.

  Registráciu na informačný workshop nájdete: TU.

  Registrovať sa môžete do štvrtka 14.03.2024,12:00 hod. Následne Vám zašleme link na pripojenie na Vami uvedenú e-mailovú adresu.