Preskočiť na hlavný obsah
SK

Doména gov.sk je oficiálna

Toto je oficiálna webová stránka orgánu verejnej moci Slovenskej republiky. Oficiálne stránky využívajú najmä doménu gov.sk. Odkazy na jednotlivé webové sídla orgánov verejnej moci nájdete na tomto odkaze.

Táto stránka je zabezpečená

Buďte pozorní a vždy sa uistite, že zdieľate informácie iba cez zabezpečenú webovú stránku verejnej správy SR. Zabezpečená stránka vždy začína https:// pred názvom domény webového sídla.

  Výzva na výber odborných hodnotiteľov č. POO-K17-I6/2022/OH1

  Ministerstvo investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie SR vyhlasuje výzvu na výber odborných hodnotiteľov žiadostí o poskytnutie prostriedkov mechanizmu na podporu obnovy a odolnosti predložené žiadateľmi v rámci implementácie Plánu obnovy a odolnosti SR Komponentu 17 Investície č. 6 Granty so zjednodušenou administratívou („Fast grants“) – Hackathony.  

  Cieľom tejto výzvy je vybrať odborných hodnotiteľov, ktorí budú na základe hodnotiacich kritérií hodnotiť návrhy na témy hackathonov zo strany inštitúcií verejnej správy.

  Žiadatelia o zaradenie do zoznamu odborných hodnotiteľov musia spĺňať požiadavky, ktoré sú bližšie špecifikované v dokumente výzvy.

  Výzva na výber odborných hodnotiteľov č. POO-K17-I6/2022/OH1 a Prílohy k výzve (ZIP, 1.93 MB)

  Dátum vyhlásenia výzvy: 1.2.2022

  Dátum uzavretia 1. kola:  28.02.2022

  Dátum uzavretia 2. kola:  31.3.2022

  Dátum uzavretia 3. kola:  30.6.2022