Preskočiť na hlavný obsah
SK

Doména gov.sk je oficiálna

Toto je oficiálna webová stránka orgánu verejnej moci Slovenskej republiky. Oficiálne stránky využívajú najmä doménu gov.sk. Odkazy na jednotlivé webové sídla orgánov verejnej moci nájdete na tomto odkaze.

Táto stránka je zabezpečená

Buďte pozorní a vždy sa uistite, že zdieľate informácie iba cez zabezpečenú webovú stránku verejnej správy SR. Zabezpečená stránka vždy začína https:// pred názvom domény webového sídla.

  Programy EŠIF

  Podpora štátnej správy pri prijímaní a okamžitej pomoci utečencom v súvislosti s ozbrojeným konfliktom na území Ukrajiny

  logo EÚ a IROP

  Hlavný cieľ projektu: Cieľom projektu je pokrytie potrieb skupiny utečencov s dočasným útočiskom, ktorí prišli na Slovensko v období marec – november 2022 prostredníctvom finančnej podpory orgánov štátnej správy, pri prijímaní a okamžitej pomoci týmto osobám v súvislosti s ozbrojeným konfliktom na území Ukrajiny prostredníctvom FAST CARE.

  Popis projektu: Podpora štátnej správy pri prijímaní a okamžitej pomoci utečencom v súvislosti s ozbrojeným konfliktom na území Ukrajiny (PDF, 488 kB)

  Projekt je spolufinancovaný zo zdrojov Európskej únie z Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Operačného programu Integrovaný regionálny operačný program.